Grafika
& webdesign

To, jak věci vypadají zaujme člověka na první pohled. Správný a vizuálně zajímavý design webu může vaše návštěvníky během chvíle přeměnit na zákazníky.

Od nápadu, skicy až k realizaci

PROFESIONÁLNÍ
DESIGN na míru

Co je to vlastně WEBDESIGN? Stručně řečeno je to soubor konzultací, analýz a kreativního tvoření s jedním cílem. Vybudovat vizuálně silný web, který si návštěvník zapamatuje, získá ve vás důvěru a následně se stane zákazníkem. Kromě pěkného designu je samozřejmě třeba myslet i na funkčnost a hlavně přehlednost pro zákazníka. Pokud se zákazník nebude na stránkách orientovat, velmi rychle z nich odejde. Díky zkušenostem, které máme se nemusíte bát, že by toto byl váš případ.

Jak se u nás dělá design?

Tvorba webdesignu
krok za krokem

Specializujeme se na to nejdůležitější k tomu, aby vše fungovalo, jak má. Díky naším komplexním službám dokážeme zajistit vytvoření webových stránek od návrhu až po jejich realizaci. Vy už se o nic dalšího nestaráte.

ANALÝZA PROJEKTU

Než se do všeho pustíme, tak s Vámi probereme cíl. Co budeme tvořit, pro koho a hlavně nasajeme atmosféru, bez které skvělé věci prostě nemůžou vzniknout.

Rozsah projektu

Bez informací a obsahu to nepůjde. Společnými schůzkami dáme dohromady obsah stránek, se kterým budeme pracovat. Pokud žádný nemáte, pomůžeme vám. Unikátní obsah je základem úspěchu.

Moodboard

Jak to bude vypadat? Jsme na stejné vlně? Jdeme správným směrem? Všechny tyto otázky nám MOODBOARD zodpoví. Pokud ve Vás návrh vzbudil emoce a nadšení, pak jsme na správné cestě! Nyní máme vizi a odrazový můstek pro další tvorbu.

WIREFRAME

Abychom si dokázali lépe představit, jak bude web celkově strukturou vypadat, vytvoříme pro Vás WIREFRAME. Jednoduchý nástřel webu představí stěžejní prvky, s kterými se pak dále v návrhu pracuje.

HOMEPAGE

V tomto kroku už probíhá vlastní návrh stránek. Začínáme hlavní stránkou, od které pak ladíme návrhy ostatní. Zde je vše už skoro ve finále a vidíte grafiku, kterou později uvidíte na svém webu. Návrhy tvoříme ve Figmě a vše společně konzultujeme. Vše vidíte online, v reálné velikosti a můžete si web tak lépe představit.

FINÁLE

Když je hlavní stránka schválená, nesmíme zapomenout na mobilní verzi. U mobilní verze se snažíme o přehlednost, jednoduchost a hlavně - pokud si klient nepřeje jinak - vycházet z designu a konceptu hlavní stránky. Jsme téměř u konce. Pokud jste spokojeni, pak se můžeme pustit do vývoje webu.

Na čem jsme pracovali?

prohlédněte si naše
reference

Víte, že nabízíme e-shop řešení
pro vaše podnikání?
Jak se s námi spojíte?

Kontakt

Adresa AiVision, s.r.o.
Veverkova 731/19
170 00 Praha 7
IČO: 27131955
DIČ: CZ27131955
Kdy nás zastihnete?
Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00
Potřebujete pár řádků?

Pošlete nám e-mail