Tvorba internetových řešení pro Vás

Tvorba webových stránek

 • Analýza potřeb zákazníka

 • Grafický návrh

 • Průběžné verze, validace ze strany klienta

 • Finální verze

 • Optimalizace pro vyhledávače

 • Postimplementační podpora

Tvorba webových stránek a další služby

Našimi službami není pouze tvorba webových stránek, ale vše, co klient potřebuje pro úspěšný provoz své webové prezentace. Jde tedy i o přidružené služby typu:

 • grafické práce - grafické návrhy pro webové stránky, eshopy i databázová řešení se vytvářejí buď plně na zakázku naším profesionálním grafikem nebo ze šablony, rozhodují především požadavky a finanční možnosti klienta.
 • domény, webhosting - tvorba webových stránek souvisí i se zajištěním domény a webhostingu. Jsme subregistrátory českých, evropských i světových domén. Provozujeme několik serverů pro projekty našich klientů i vlastní projekty.
 • ecommerce řešení, B2B, B2C - samotná tvorba webových stránek nestačí, pokud chcete na internetu i prodávat zboží. Naše eshop řešení jsou postavena buď na našem systému AiShop, či zakázková řešení.
 • optimalizace pro vyhledávače, SEO - sebelepší webové stránky jsou k ničemu, pokud o nich nikdo neví. Našim klientům nabízíme úspěšnou a finančně výhodnou metodu SEO (search engine optimization), která zajišťuje dobré pozice ve fulltextových vyhledávačích typu Google nebo Seznam.
 • SEM, PPC - důležitou součástí tvorba webových stránek je následná propagace a reklama. Klasickou formou jsou PPC reklamy, PR články i analýzy - např. přistupnosti webových stránek.

Tvorba webových stránek stránek probíhá následující formou:

Analýza potřeb zákazníka

Analýza potřeb je klíčovým krokem celého tvorba webových stránek. Je třeba zmapovat cíle, kterých má prezentace dosáhnout. V této fázi je velmi důležitá komunikace s klientem, nejlépe osobní formou. Na základě potřeb zákazníka a jeho finančních možností je vytvořena specifikace díla, dle které jsou realizovány další kroky procesu. Každá zakázka je řešením postaveným přesně na míru potřebám a možnostem klienta.

Grafický návrh

Na základě předchozí analýzy je vytvořeno několik grafických návrhů webové prezentace.

Tvorba webových stránek - validace ze strany klienta

Po dodání podkladů od klienta (textový obsah, obrázky) je pak dle grafického návrhu započat samotný vývoj prezentace. Jednotlivé verze jsou umísťovány na náš testovací server, čili klient může validovat jednotlivé části své prezentace. Adresa umístění těchto verzí je neveřejná a určena pouze pro klienta.

Tvorba webových stránek - finální verze

Jakmile prezentace na zkušební adrese plně odpovídá představám zákazníka, je převedena na trvalé umístění (webhosting) a tím zpřístupněna veřejnosti.

Optimalizace pro vyhledávače

Samotná tvorba webových stránek k úspěchu pochopitelně nestačí. Aby byly webové stránky stránky a tím i klient naleznutelný na internetu, jsou stránky zaregistrovány do nejvýznamějších internetových katalogů. Dále je v případě zájmu klienta poskytnuta služba kompletní SEO Optimalizace pro vyhledávače.

Servis, rozšiřování, audity návštěvnosti

Služba "tvorba webových stránek" obsahuje i tzv. postimplementační podporu. Po ukončení zakázky se nadále o prezentaci staráme. Na základě požadavků od zákazníka web aktualizujeme a rozšiřujeme. Pro zjištění návštěvnosti stránek vypomáháme s analýzou přístupů na prezentaci.

Tvorba webových stránek

Tvorba www
stránek

Optimalizace pro vyhledávače

SEO optimalizace pro Vaše
webové stránky

Eshop řešení

Internetový obchod
AiShop

Webhosting

Webhosting od
30,- Kč/m.

Redakční systém

Tvořte si webové
stránky sami

PPC reklama, sociální sítě

Internetový marketing,
reklama, Facebook

Levný web

Levné webové stránky
od AiVision, s.r.o.